Nasi autorzy

Artur Nogalski
Fitness i Siłownia

Artur Nogalski

Trener osobisty, instruktor, spec od treningów siłowych i wielki fan... Arnolda Schwarzeneggera. Bez treningów nie wyobraża sobie życia – podobnie jak bez spania czy jedzenia.

Artur Zawisza
Pływanie

Artur Zawisza

Specjalista od triathlonu, ale nie pogardzi też maratonem czy półmaratonem. Członek ekipy Tri of Us, do której należą również jego partnerka Ola i roczny synek Jaś.

Cezary Doroszuk
Bieganie

Cezary Doroszuk

Specjalista od biegów ultra, a także mierzenia się z samym sobą, przekraczania barier i sprawdzania własnego organizmu. Na swoim koncie ma m.in. Bieg Rzeźnika, MIUT, BUGT, UTMB, Bieg 7 Szczytów.

Dominik Łaciak
Sporty zimowe

Dominik Łaciak

Dominik to miłośnik narciarstwa, uzależniony od adrenaliny, jakiej dostarcza mu freeride. Poprzez teksty, zdjęcia i filmy swoją pasją chce zarażać innych. Pracę pilota i instruktora narciarstwa łączy z pracą w social mediach.

Ilona Brusiło i Aleksandra Sulej-Dąbrowska
Fitness i Siłownia

Ilona Brusiło i Aleksandra Sulej-Dąbrowska

Ola i Ilona to specjalistki od motywowania, wspierania i zarażania dobrą energią. Ola jest dietetykiem i miłośniczką biegania. Ilona – instruktorką oraz trenerką, która bez dnia na siłowni nie wyobraża sobie życia.

Karol Lewandowski
Góry i Trekking

Karol Lewandowski

Karol i Ola Lewandowscy, autorzy bloga Busem Przez Świat, od 7 lat podróżują po świecie swoim kolorowym busem. Odwiedzili już ponad 50 państw. Teraz realizują projekt “Busem przez 3 Ameryki”.

Katarzyna Bieg
Bieganie Fitness i Siłownia Góry i Trekking Pływanie Rower Sporty zimowe

Katarzyna Bieg

Dietetyk, specjalistka od zdrowego i pysznego żywienia marki Eco&Fit. Stara się obalać stereotypy na temat diety, udowadniając, że nie jest to smutna konieczność, ale styl życia, z którym warto się zaprzyjaźnić.

Marcin Gmerek
Rower

Marcin Gmerek

Człowiek, który nieustannie ma apetyt na... trening. Pływa, biega, jeździ na rowerze, kocha góry. Jest trenerem osobistym, instruktorem fitnessu, kolarstwa, snowboardu, nart i sportów siłowych.

Piotr Pogon
Góry i Trekking

Piotr Pogon

Zwykły człowiek z niezwykłym życiorysem. Zdobył najwyższe szczyty Afryki i Ameryki Południowej, przebiegł setki kilometrów w maratonach, na swoim koncie ma też medal Ironmana.

Aktywna Redakcja
Bieganie Fitness i Siłownia Góry i Trekking Pływanie Rower

Aktywna Redakcja

W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny.

Tomasz Walkowiak
Bieganie

Tomasz Walkowiak

Pasjonat biegania. Biega, o bieganiu pisze, bez biegania nie wyobraża sobie życia.

Wojciech Staszewski
Bieganie

Wojciech Staszewski

Trener lekkoatletyki, biegacz, który ma na swoim koncie ponad 60 maratonów (najlepszy ukończony z czasem 2:49), reporter „Twojego Stylu”, a przede wszystkim człowiek, który zaraża pasją.

Copyright © 2019 Profil Aktywny. All rights reserved. Portal sponsorowany przez Grupę Kapitałową Martes Sport.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.