Fat Killer Workout. 30-dniowe wyzwanie

Fat Killer to intensywny trening całego ciała, z którym poprawisz kondycję i wydolność organizmu oraz wyrzeźbisz sylwetkę, gdyż spalanie tkanki tłuszczowej będzie następowało jeszcze długo po zakończeniu ćwiczeń.

Wiosna za pasem, a na brzuchu opona… jeszcze zimowa. Już po tłustym czwartku, więc obowiązkowo wymieniamy opony z zimowych na letnie;) Na tę okoliczność mamy dla Was wyzwanie na 30 dni, które zaczynamy DZIŚ!

Tak DZIŚ, nie jutro, nie od poniedziałku… do roboty kochani. Tu i teraz! Jak uczciwie przepracujemy kolejne trzy miesiące, to latem na plaży będzie można pokazać smukłe nogi i zarysowany kaloryfer.

Tym razem poza filmem przygotowałyśmy Wam lodówkowego policjanta. Proszę go wydrukować i przykleić na lodówkę. Za każdym razem gdy będziecie ją otwierać to policjant przypomni Wam o codziennym treningu.

Miesięczne wyzwanie fat killer workout

Do realizacji miesięcznego wyzwania potrzebujecie trochę chęci i czerwony mazak. Gdy wykonasz trening z danego dnia, skreślasz kwadracik. Gdy trening wypadnie i nie zostanie zrealizowany to zakreślasz go w kółko.

Zostawiamy Wam trening na każdy dzień. Jego trudność zwiększa się odrobinę każdego dnia. Tym razem nie mamy dni nietreningowych. Pracujemy CODZIENNIE!

NIE WOLNO nadrabiać treningu. Jeśli nie został zrealizowany… trudno. Zakreślasz w kółko i idziesz dalej. Nadrobiony trening w dniu następnym nie może być traktowany jak ten zrobiony o czasie, więc jeśli nawet go zaliczysz, ale nie w porę to nie skreślasz, ale zaznaczasz kółeczkiem.

Na filmie demonstrujemy Wam ćwiczenia, a niżej znajdziecie szczegółową rozpiskę (policjanta).

Pobierz i wydrukuj rozpiskę z ćwiczeniami: ➡ Trening Fat Killer 30-dniowe wyzwanie

5 rzędów po 6 okienek to nasze 30 dni pracy. Trening jest gradacyjny, więc codziennie wykonujecie więcej powtórzeń. 7 okienko każdego rzędu to bonus dla chętnych – tutaj nie liczymy powtórzeń, ale czas wykonywania ćwiczenia liczony w sekundach. Jeśli więc decydujecie się na wersję bardziej zaawansowaną trenujecie na dwa okienka. Po realizacji skreślacie okienko treningowe i dostawiacie krzyżyk na 7 okienku, np.

  • dzień pierwszy – okienko 1 (skreślamy) i 7 (plusik)
  • dzień drugi – okienko 1 (skreślamy) i 7 (plusik)
  • dzień siódmy – okienko 1 drugiego rzędu i 7 drugiego rzędu itd.

Do dzieła!

Ilona Brusiło i Aleksandra Sulej-Dąbrowska

Ilona Brusiło i Aleksandra Sulej-Dąbrowska

Ola i Ilona to specjalistki od motywowania, wspierania i zarażania dobrą energią. Ola jest dietetykiem i miłośniczką biegania. Ilona – instruktorką oraz trenerką, która bez dnia na siłowni nie wyobraża sobie życia.
Copyright © 2019 Profil Aktywny. All rights reserved. Portal sponsorowany przez Grupę Kapitałową Martes Sport.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.