Głosuj na blogera w kategorii

Fitness i siłownia

Wybierz najciekawszy aktywny pomysł i zagłosuj na niego!
Pamiętaj, że w jednej kategorii możesz zagłosować tylko na jeden pomysł!

Katarzyna Frąckiewicz - laureat konkursu Profilu Aktywnego
Katarzyna Frąckiewicz

sprintemprzezzycie.blogspot.com

Kasię i Karola połączyła wspólna pasja, jaką jest siłownia. Razem trenują, gotują i wspierają się w realizacji kolejnych celów. Ich marzeniem jest zobaczyć na żywo zawody Mr. Olympia, gdyż zawodnicy tam startujący są dla nich autorytetami. Chcieliby również potrenować w 'The Mekka' wszystkich siłowni, czyli „Gold's Gym” Venice w Kalifornii. Zdobytymi doświadczeniami i swoją wiedzą chcą dzielić się z innymi, prowadząc profesjonalne szkolenia i treningi w swoim rodzinnym mieście.

  • głosy: 251
  • Głosowanie zakończone. Weryfikujemy głosy.
Artur Nogalski - laureat konkursu Profilu Aktywnego
Artur Nogalski

www.efitek.pl

Artur od dawna marzy o treningach siłowych w Los Angeles. Chciałby odwiedzić kultową siłownię Gold's Gym w Venice, gdzie trenował m.in. Arnold Schwarzenegger, znajdującą się przy Bulwarze Ocean Front-Walk siłownię Muscle Beach oraz street workout'ową siłownię na plaży w St. Monica. Do tego trening biegowy po wybetonowanym kanale rzeki La River. Chce przeprowadzić cykl treningów i udokumentować to nagraniami video w postaci filmików motywacyjnych i instruktażowych.

  • głosy: 1194
  • Głosowanie zakończone. Weryfikujemy głosy.
Kamil Timoszuk - laureat konkursu Profilu Aktywnego
Kamil Timoszuk

kamiltimoszuk.pl

Kamil interesuje się crossfitem, a jego pomysł koncentruje się na przybliżeniu tej formy aktywności fizycznej innym, dopiero początkującym. Projekt zakłada stworzenie cyklu materiałów video. Oprócz wskazówek i porad dotyczących wykonywania poszczególnych ruchów i elementów treningu, pojawią się filmiki instruktażowe prowadzone przez profesjonalnego trenera oraz porady fizjoterapeuty, które pomogą uniknąć ewentualnych kontuzji. Wszystko po to, by każdy mógł sprawdzić czy crossfit to sport dla niego.

  • głosy: 669
  • Głosowanie zakończone. Weryfikujemy głosy.

Zagłosuj na blogera
z wybranej kategorii

Przez ponad miesiąc blogerzy i vlogerzy nadsyłali pomysły na aktywną inicjatywę.
Konkursowe jury wybrało 3 finalistów w 5 kategoriach.
Od Ciebie zależy, którzy z nich zwyciężą i zgarną główne nagrody. Zagłosuj już teraz!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!