Konkurs dla aktywnych blogerów

Wszystko zaczęło się od… konkursu dla aktywnych blogerów, który nasza redakcja ogłosiła w maju tego roku. Dzięki współpracy z Grupą Kapitałową Martes Sport mogliśmy spełnić kilka aktywnych marzeń.

Nagrody do 20 000 zł

W ramach konkursu można było wygrać nagrody finansowe i rzeczowe o łącznej wartości blisko 20 000 zł. Co trzeba było zrobić, by je zdobyć? Przygotować pomysł na aktywny projekt i przekonać do siebie jury oraz internautów!

Do konkursu mogli się zgłaszać blogerzy i vlogerzy w jednej z pięciu kategorii:

  • pływanie,
  • jazda na rowerze,
  • turystyka i trekking,
  • fitness i siłownia, crossfit.

Realizacja najlepszych projektów

Blogerzy i vlogerzy swoje autorskie propozycje wysyłali nam do końca maja. Jury konkursowe w każdej z 5 kategorii wyłoniło 3 zgłoszenia. Następnie pomysły 15 finalistów zostały poddane ocenie internautów, którzy zdecydowali o tym, kto zwycięży. Nagrody główne i możliwość zrealizowania swojego projektu otrzymali: Artur Nogalski, autor bloga efitek (siłownia/fitness), Artur Zawisza z TRI of US (pływanie), Karol Lewandowski  z Busem przez Świat (góry/trekking), Marcin Gmerek z Apetyt na Trening (rower).

Wykorzystując otrzymane nagrody, zwycięzcy konkursu realizowali swoje aktywne pomysły. Część z nich możecie zobaczyć już dziś na naszym portalu. Na pozostałe niecierpliwie czekamy.

Artur Nogalski – zwycięzca w kategorii fitness i siłownia
Artur Zawisza – zwycięzca w kategorii pływanie
Marcin Gmerek – zwycięzca w kategorii rower
Karol Lewandowski – zwycięzca w kategorii góry i trekking
Aktywna Redakcja

Aktywna Redakcja

W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny.

Czytaj także

Copyright © 2019 Profil Aktywny. All rights reserved. Portal sponsorowany przez Grupę Kapitałową Martes Sport.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.