O nas

Ruszyć się zza biurka

Jak zmotywować innych do aktywności, przekonać, że telewizor i komputer warto zamienić na siłownię, rower, wyprawę w góry czy basen…

Pokazując historie tych, którzy przeszli na aktywną stronę. Opowiadając o tym, jak aktywne pasje zmieniają życie i jak niezwykłe przygody pozwalają przeżyć.

Inspiracja – rzecz niezwykle ważna, ale… co dalej?

Przekonanych nie można przecież zostawić bez solidnego merytorycznego wsparcia. I tak obok działu z inspiracjami i historiami ciekawych ludzi pojawił się też dział z tekstami i filmami poradnikowymi, instruktażowymi, teoretyczno-praktycznymi. Tak powstał nasz portal.

Porcja dobrej energii i sprawdzonej wiedzy

Wiecie już czemu. Teraz czas odpowiedzieć na pytanie „kto”…

Portal Aktywny powstał z inicjatywy osób, które bez dobrej energii, jaką daje aktywność, nie wyobrażają sobie dobrego życia. Jako że sport to świetny sposób na nawiązywanie nowych znajomości, a pozytywni ludzie podobno przyciągają innych pozytywnie zakręconych, postanowiliśmy zaprosić do współpracy solidną grupę specjalistów z różnych dyscyplin. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu nie tylko poczujecie się solidnie zmotywowani, ale też otrzymacie porcję wartościowej, przetestowanej do granic możliwości wiedzy.

Oficjalnym sponsorem profilu jest Grupa Kapitałowa Martes Sport.

Copyright © 2019 Profil Aktywny. All rights reserved. Portal sponsorowany przez Grupę Kapitałową Martes Sport.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.