Podsumowanie roku 2017

Rok 2017 był dla naszego portalu bardzo krótki, bo zaczął się dopiero we wrześniu, ale za to – jak na fanów aktywności przystało – bardzo intensywny. Co ciekawego udało się nam zrobić? Czym zaskoczyli nas nasi czytelnicy? I jakie aktywne projekty przygotowaliśmy dla Was na przyszły rok?

Wielki konkurs na start

Aktywną przygodę zaczęliśmy dość hucznie, bo konkursem dla aktywnych blogerów, w którym można było wygrać nagrody o wartości do 20 000 zł. Z ogromu zgłoszeń, które do nas napłynęły wybraliśmy 15 finalistów (po 3 w każdej z 5 kategorii). To na nich głosowali nasi czytelnicy i to oni ostatecznie zdecydowali, czyje aktywne marzenia zostaną zrealizowane.

Dzięki relacjom zwycięzców nasi czytelnicy mogli przenieść się do Los Angeles, by razem z Arturem Nogalskim potrenować w najpopularniejszych siłowniach w Venice, zobaczyć, co ciekawego miłośnicy aktywności znajdą na Maderze, a także poznać historię Oli, pani zza biurka, która w 2 miesiące postanowiła odmienić swoje życie i wystartowała w biegu na 10 km.

Wyjątkowi ludzie

Na naszym portalu mieliśmy również przyjemność gościć kilka naprawdę wyjątkowych postaci, takich jak Miłka Raulin, która chce zostać najmłodszą Polką-zdobywczynią Korony Ziemi, Kacper Majchrzak, kapitan reprezentacji pływackiej w Tajpej, srebrny i brązowy medalista Pucharu Świata w Berlinie czy Piotr Pogon, maratończyk, triathlonista, zdobywca najwyższych szczytów, polski fundraiser, animator sportowy i charytatywny na rzecz osób niepełnosprawnych, prelegent motywacyjny, a do tego człowiek, który nie ma jednego płuca.

Konkurs dla fanów

Końcem roku zorganizowaliśmy również aktywny konkurs dla naszych fanów. Otrzymaliśmy kilkaset wyjątkowych zgłoszeń w postaci filmów, fotoreportaży i zdjęć. Ostatecznie wybraliśmy 20 osób, które zostały nagrodzone i których prace znalazły się w naszej konkursowej Galerii.

Aktywne projekty 2018!

W Nowym Roku nie mamy zamiaru zwolnić tempa. Na naszym portalu znajdziecie jeszcze więcej filmików z poradami, wywiady z inspirującymi ludźmi, motywujące historie, ciekawe projekty. Miłośników zdrowego trybu życia z całą pewnością ucieszy fakt, że planujemy wprowadzić dział prowadzony przez dietetyka. W planach mamy również całoroczny konkurs dla aktywnych! Jednego jesteśmy pewni: nie będziecie się nudzić!

Wesołych Świąt

Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia życzymy Wam aktywnych, pełnych wrażeń Świąt oraz samych niezapomnianych przygód w 2018 roku!

Aktywna Redakcja

Aktywna Redakcja

W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny.
Copyright © 2019 Profil Aktywny. All rights reserved. Portal sponsorowany przez Grupę Kapitałową Martes Sport.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.