Aktywna Drużyna: wyróżnienia grudnia

07 stycznia 2021
Aktywna Drużyna: wyróżnienia grudnia

Nasza aktywna społeczność rośnie w siłę! Przysyłacie do nas zdjęcia pokazujące, jak wygląda życie prawdziwych pasjonatów zdrowego trybu życia. Sport pozwala utrzymać dobrą formę fizyczną i psychiczną, co w obecnym czasie jest niezmiernie ważne. Tym bardziej cieszymy się, że mimo przeszkód i ograniczeń nie rezygnujecie z aktywności sportowej i dzielicie się z nami świetnymi ujęciami. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i zgłoszenia! 

Zwycięzcy miesiąca

Po burzliwych naradach wyłoniliśmy zwycięzców grudnia. Vouchery o wartości 300 zł na zakupy w jednym ze sklepów stacjonarnych Martes Sport otrzymują: 

Ewa Wacławik 

Beata Czerniawska

Artur Sanocki 

Anna Hesounová

Kamil Hołubek 

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się