Aktywna Drużyna: zwycięzcy listopada

03 grudzień 2019
Aktywna Drużyna: zwycięzcy listopada

Listopad za nami, czas więc na wyłonienie zwycięzców miesiąca w naszym cyklicznym konkursie fotograficznym Aktywna Drużyna.

Cieszymy się, że dołączacie do naszej społeczności pasjonatów sportu. Widać, że aktywna pasja to dla Was nie tylko pomysł na spędzanie wolnego czasu, ale także sposób na utrzymywanie w życiu codziennym równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Dodatkowo swoim przykładem motywujecie do zmian innych i  to jest wspaniałe:) Bardzo cieszy nas fakt, że z tygodnia na tydzień jest nas coraz więcej!

Zwycięzcy listopada

Spośród zdjęć nadesłanych w zeszłym miesiącu jury konkursowe, po długiej naradzie wybrało 5 zwycięzców. Nagrodę miesiąca otrzymują:

Marcin Ormaniec

Małgorzata Gawenda

 Łukasz Gaida

Roman Wrzyciel

Artur Pinkowski

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkich już teraz zapraszamy do wysyłania zdjęć do edycji grudniowej!

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się