Aktywna Drużyna - zwycięzcy marca

06 kwiecień 2020
Aktywna Drużyna - zwycięzcy marca

W minionym miesiącu zdjęcia, które do nas przysyłaliście doskonale pokazywały ścieranie się zimy z wiosną. Docierały do nas fotki w zimowym klimacie, jak i całkiem już wiosenne ujęcia. Cieszymy się z tego, że pasjonatów aktywnego trybu życia wciąż przybywa i że dołączyliście do naszej zabawy - do naszej aktywnej społeczności.

Zwycięzcy marca

Wybór zwycięzców miesiąca jak zwykle nie był łatwy. Po burzliwych naradach jury zdecydowało, że vouchery o wartości 300 zł na zakupy w sieci sklepów stacjonarnych Martes Sport otrzymają:

Anna Mocna

Dominika Ząbek

Eligiusz Kaczmarek

Joanna Kasina

Beata Ledwoń

Konkurs Aktywna Drużyna zawieszony

Drodzy aktywni! Chcemy was jednocześnie poinformować, że nasz konkurs zostaje czasowo wstrzymamy. Nabór zdjęć zostaje zawieszony. O zmianach będziemy Was na bieżąco informować na naszym fanpage'u. 

Zachęcamy Was do zostania w domach i do aktywnego spędzania czasu w domowym zaciszu. 

#zostajewdomu

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się