Aktywna Drużyna: zwycięzcy października

06 listopad 2019
Aktywna Drużyna: zwycięzcy października

Aktywna Drużyna rozrasta się nam coraz bardziej! W ubiegłym miesiącu wysłaliście do nas mnóstwo inspirujących zdjęć. Wyłonienie zwycięzców października nie było łatwym zadaniem.

Zwycięzcy października

Wolny czas spędzacie naprawdę w bardzo różny sposób, jednak można dostrzec jeden wspólny mianownik. Aktywność fizyczna daje wam mnóstwo radości, co widać po uśmiechach malujących się na waszych twarzach. Cieszymy się, że kolejne osoby dołączają do naszej społeczności ambasadorów zdrowego stylu życia. Wybór zwycięskich zdjęć był dla nas dużym wyzwaniem. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że nagrody miesiąca otrzymają:

Damian Ledwoń

Trekking w górach z marką Hi-Tec

Patrycja Niedbala

Na górskim szlaku z marką Hi-Tec

Ela Lach

Odzież na wyjście w góry. Finaliści konkursu w marce Elbrus

 Beata Baron

Konkurs Aktywna Drużyna_w górach z dzieckiem

Monika Wolska

Fanka marki Elbrus w górach

Gratulujemy zwycięzcom, a was już teraz zapraszamy po przesyłania zdjęć do edycji listopadowej!

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się