Aktywna Drużyna: zwycięzcy sierpnia

06 wrzesień 2019
Aktywna Drużyna: zwycięzcy sierpnia

Pierwsza odsłona Aktywnej Drużyny Profilu Aktywnego za nami. Wyłoniliśmy zwycięzców sierpnia, do których powędrują cenne nagrody.

Do naszego konkursu Aktywna Drużyna w sierpniu zgłosiło się ponad 120 osób. Otrzymaliśmy mnóstwo pięknych zdjęć, pokazujących, jak spędzacie Wasz wolny czas, co kochacie robić, jakie pasje wypełniają Wasze życie. Ogromnie się cieszymy, że postanowiliście podzielić się z nami Waszymi wspomnieniami: z gór, spacerów, jazdy na rowerze, rodzinnych wycieczek, a nawet treningów na pływalni. Wybór najlepszej piątki z tej listy był bardzo trudny.

Sierpniowi zwycięzcy

Ostatecznie komisja konkursowa zadecydowała, że nagrody powędrują do: 

Martyny Gaidy

Natalii Łysak

Tomasza Sładkowskiego

Wiolety Tkaczyk

  Katarzyny Jaworskiej

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkich zachęcamy do nadsyłania zdjęć na konkurs wrześniowy.

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się