Aktywna Drużyna: zwycięzcy stycznia

Aktywna Drużyna: zwycięzcy stycznia

Cieszymy się, że zgłoszenia do naszego konkursu napływają od was w takiej ilości. Wszystkie wyjątkowe. Każde pokazuje część waszej codzienności lub wyjątkowe chwile uchwycone podczas wyjazdów i dalekich wypraw. Jesteśmy nimi zachwyceni.

Aktywnie spędzacie czas o każdej porze roku i niestraszne wam mróz i wiatr, upalne słońce czy deszcz. By aktywnie spędzać czas, nie ma złej pogody, nie ma złych warunków. Wystarczy odpowiednia odzież, wygodne buty i sprawdzone, praktyczne akcesoria. Pokazując na zdjęciach, jak korzystacie ze sprzętu marek partnerskich: Arena, AquaWave, Bejo, Coolslide, Elbrus, Hi-Tec, Huari, Iguana, IQ Cross The Line, Magnum - utwierdzacie nas w tym przekonaniu!

Nagroda miesiąca 

Wybór zwycięzców miesiąca jak zwykle nie był łatwy, jednak decyzję musieliśmy podjąć. Vouchery o wartości 300 zł na zakupy w sklepie Martes Sport otrzymują:

Piotr Mielcarek 

Marta Grosiak 

Weronika Urzędowska 

Mateusz Kmieć

Artur Zając

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się