Aktywne życzenia od Profilu Aktywnego

23 grudzień 2019
Aktywne życzenia od Profilu Aktywnego

Życzymy Wam rodzinnych, aktywnych i białych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będzie to czas odpoczynku, ładowania akumulatorów i snucia aktywnych planów na kolejny rok. Wierzymy, że przy odpowiedniej motywacji zrealizujecie wszystkie sportowe i podróżnicze inicjatywy, które od jakiegoś czasu chodzą Wam po głowie. 

2020: nowy rok, nowe możliwości

W 2020 chcesz więcej czasu przeznaczyć na aktywność fizyczną? Myślisz o tym, żeby przeciec swój pierwszy maraton? Marzysz o trekkingu w Nepalu, a może zamierzasz zdobyć Koronę Gór Polski? Trzymamy za Ciebie kciuki! Motywacja, skupienie się na celu i realizacja zadania w kilku pośrednich etapach - tyle wystarczy, by zrealizować najbardziej śmiałe noworoczne postanowienia! Mamy dla Ciebie też małą pomoc:

Jak dotrzymać aktywnych postanowień noworocznych?
Czytaj dalej →

Aktywna Drużyna i aktywne inicjatywy

Nasza społeczność zrzeszająca miłośników aktywnego spędzania czasu rozrasta się z każdym tygodniem. Liczymy, że w 2020 roku, przy okazji waszych wypraw będziecie równie chętnie dzielić się z nami zdjęciami z podróży, treningów i wypraw w nieznane. Już nie możemy się doczekać! 

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się