B1KE – odcinek 1. Zakupy

19 wrzesień 2017

Czy na jednym, niedrogim rowerze można pokonać wszystkie rodzaje tras rowerowych? Na to pytanie w ramach projektu B1KE próbuje odpowiedzieć Marcin Gmerek z Apetyt na Trening.

Marcin Gmerek został jednym ze zwycięzców naszego konkursu dla aktywnych blogerów. Projekt B1KE, jaki zaproponował, polegał na stworzeniu filmu, będącego opowieścią o rowerze: od zakupu, poprzez serwis, na przygodach kończąc. Jego celem jest złamanie stereotypów i pokazanie, że na jednym tanim rowerze górskim da się robić wszystko: wziąć udział w wyścigu Enduro czy XC, przejechać trasę dookoła Tatr, wyruszyć w nieznane.

Dziś prezentujemy Wam pierwszą część projektu B1KE – zakupy.

Marcin Gmerek

Człowiek, który nieustannie ma apetyt na... trening. Sport towarzyszy mu zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Pływa, biega, jeździ na rowerze, kocha góry o każdej porze roku. Jest trenerem osobistym, instruktorem fitnessu, kolarstwa, snowboardu, nart i sportów siłowych. Marcin to prawdziwy człowiek-orkiestra, który intensywnie działa nie tylko w świecie sportu. Jest modelem, organizuje sesje, pisze scenariusze do filmów (jeden z nich w ubiegłym roku otrzymał prestiżową nagrodę), prowadzi eventy, wykłady i konferencje, a od niedawna zajmuje się również projektowaniem i budową kompleksów rowerowych. U nas Marcin wprowadzi Was w świat sportu i pomoże dobrać odzież i sprzęt do uprawianych przez Was dyscyplin.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się