Festiwal Siły Marzeń: event dla żądnych przygód

Festiwal Siły Marzeń: event dla żądnych przygód

Miłka Raulin, ambasadorka marki Elbrus i zdobywczyni Korony Ziemi rusza z kolejnym niesamowitym projektem: Siła Marzeń - Festiwal Przygody. Jeśli więc jesteś miłośnikiem podróży, szukającym inspiracji do kolejnych wyjazdów, chcesz posłuchać niesamowitych opowieści o spełnianiu marzeń, odwadze i przygodach czekających pod każdą szerokością geograficzną lub chcesz wziąć udział w szeregu warsztatów tematycznych, ten event jest dla Ciebie! 

Spotkania z podróżnikami, sportowcami, zdobywcami 

Dwudniowy event, który odbędzie się 25 i 26 maja w Warszawie, rozpocznie konferencja prasowa dotycząca ekspedycji Nanda Devi East, w której wezmą udział: Jarosław Gawrysiak, Dariusz Załuski, Rafał Fronia i Wojciech Flaczyński. Kolejnym puntem programu są spotkania z podróżnikami, dla których marzenia stały się jedynym życiowym drogowskazem, za którym warto podążać. 

Wśród prelegentów Festiwalu Siły Marzeń znajdują się m. in.: 

  • Jakub Rybicki, który przejechał w zimie rowerem jezioro Bajkał i Grenlandię, 
  • Krzysztof Wielicki - doświadczony alpinista i himalaista, który jako piąty człowiek na Ziemi zdobył Koronę Himalajów i Karakorum, 
  • Janek Lisewski - ulktrakitesurfer, który zamierza zdobyć “koronę mórz”, 
  • Michał Woroch, zdobywca nagrody Travelery 2018 w kategorii Podróż Roku,
  • Marek Chmielarski - uczestnik akcji ratowania Tajwańczyka na wysokości 7300 m podczas wyprawy na Broad Peak w 2014 roku,
  • Joanna Kozanecka - która na swoim koncie ma 35 maratonów, 7 Ironmanów i biegów ultra,
  • Daria Ładocha, miłośniczka podróży i gotowania, która z prawdziwą pasją potrafi opowiadać o swoich kulinarnych inspiracjach orientalnymi smakami. 

Nie zabraknie oczywiście prelekcji samej organizatorki - Miłki Raulin - która podzieli się swoimi doświadczeniami z realizacji kilkuletniego projektu “Siła Marzeń”, a podczas niedzielnych warsztatów doradzi jak napisać skuteczną ofertę sponsorską. Swoimi dokonaniami po raz kolejny udowadnia, że nie ma za dużych marzeń, trzeba tylko znaleźć w sobie wystarczające pokłady odwagi i determinacji w dążeniu do ich urzeczywistnienia. 

O swoich doświadczeniach opowiada w książce.

“Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi”- recenzja książki
Czytaj dalej →

Na uczestników Festiwalu czekają także liczne atrakcje towarzyszące: wystawa fotografii, prezentacja filmów festiwalowych i filmów, które zwyciężyły w konkursie filmowym. Sobotnie wykłady zakończy Panel Dyskusyjny Wonderwoman, do którego zaproszono m.in.: Urszulę Brzezińską – Hołownię, która jest pilotem MIG-a i Anię Lechowicz, triatlonistkę, mistrzynię Europy w Ironmanie. 

Warsztaty tematyczne: wiedza i inspiracja 

Równolegle do prelekcji podczas Festiwalu można będzie wziąć udział w licznych warsztatach tematycznych, skupiających się na teoretycznych i praktycznych aspektach podróżowania i planowania wypraw. Będzie można poszerzyć wiedzę z zakresu pierwszej pomocy (jak jej udzielić, co spakować do apteczki), posłuchać o roli języka angielskiego w podróżniczych konwersacjach, dowiedzieć się jak i gdzie podróżować z dzieckiem. Inspiracji dla żądnych przygód słuchaczy dostarczą także praktyczne warsztaty fotograficzne czy warsztaty dla osób, które wybierają się w pierwszą dalszą wyprawę rowerową. Dla tych, którzy chcą swoimi dokonaniami podzielić się z innymi - wydać książkę, aktywnie działać w social mediach - w sobotnie popołudnie czekają inspirujące spotkania z Agnieszką Zielonką i Michałem Worochem. 

A może coś całkiem innego: karate, modelarstwo, rysowanie, joga czy taniec irlandzki? Festiwal Przygody oferuje wiele interesujących ścieżek… 

Szczegóły eventu znajdziesz na stronie projektu. Sponsorem strategicznym imprezy jest marka Elbrus, a partnerem akcji Martes Sport należący do Grupy Kapitałowej Martes, sponsora naszego portalu. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu!

Zdjęcie: materiał marki Elbrus.

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się