Relacja z Festiwalu Przygody

Relacja z Festiwalu Przygody

Festiwal Przygody organizowany przez Miłkę Raulin, ambasadorkę marki Elbrus i propagatorkę realizowania szalonych podróżniczych projektów, już za nami! W ostatni majowy weekend do Warszawy zjechali entuzjaści aktywności sportowych i podróżniczych wypraw w nieznane. Niektórzy - przynajmniej na razie - aby tylko posłuchać, inni w poszukiwaniu inspiracji i konkretnej specjalistycznej wiedzy. Emocji nie brakowało!

Konferencja prasowa Nanda Devi East

Festiwal Siły Marzeń rozpoczęła konferencja prasowa przed ekspedycją Nanda Devi East, w której wzięli udział członkowie ekipy: Jarosław Gawrysiak, Dariusz Załuski, Rafał Fronia i Wojciech Flaczyński. Wyprawa organizowana jest w 80. rocznicę pionierskiego zdobycia szczytu przez polskich himalaistów (Jakuba Bujaka i Janusza Klarnera) w lipcu 1939 roku. Plan zakłada powtórzenie tego wyczynu i wejście na szczyt "polską drogą". Co ciekawe, wśród wspinaczy znalazł się także wnuk pierwszego zdobywcy Jakuba Bujaka - Jan Lenczowski. Ekspedycja ruszyła do Indii 25 maja.

Fotorelacja z Festiwalu

Na uczestników Festiwalu czekały panele tematyczne, warsztaty, wystawa zdjęć, pokazy filmów, konkursy.   

festiwal przygody
Pokaz zdjęć na Festiwalu Siły Marzeń
Wystawa zdjęć na Festiwalu Przygody
Stoiska promocyjne, Festiwal Przygody

Spotkania z inspirującymi ludźmi, którzy potrafią swoją pasją zarażać innych, zawsze są niezwykłym przeżyciem. Na Festiwalu Przygody pojawiło się mnóstwo niesamowitych gości, z których każdy zdecydował się podążać za swoimi marzeniami.   

Prelekcja, Festiwal Przygody
Panel Wonderwoman, Festiwal Siły Marzeń
Festiwal Siły Marzeń

Miłka Raulin: "Odkryj swoją siłę marzeń"

Organizatorką eventu jest Miłka Raulin, która ma na swoim koncie Koronę Ziemi. W 2018 roku zdobyciem Everestu zakończyła swój siedmioletni projekt "Siła Marzeń". 

Prelekcja Miłki Railun na Festiwalu Przygidy
Stoisko promocyjne, książka
“Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi”- recenzja książki
Czytaj dalej →
Miłka Raulin, organizatorka Festiwalu Siły Marzeń

W spełnieniu tego marzenia pomogła jej marka Elbrus, z którą od tego momentu współpracuje. 

Miłka Raulin, ambasadorka marki Elbrus

Podróże, przygody i kolejne wyzwania - to uzależnia, to napędza. Festiwal Przygody, to po rajdzie Południe-Północ w 100-lecie odzyskania niepodległości, kolejny projekt niestrudzonej podróżniczki. Za cel stawia sobie też inspirowanie innych do odkrywania podróżniczych pasji i poszukiwania w sobie odwagi i siły do realizacji skrytych marzeń i szalonych pomysłów. 

Jakie pomysły doczekają się teraz swojej realizacji? Zobaczymy!

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się