Intermittent fasting: wady, zalety, zagrożenia

Intermittent fasting: wady, zalety, zagrożenia

Mówią, że nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. 

Dziś nam też przychodzi uderzyć się w piersi. Rok temu na naszym portalu opublikowaliśmy tekst Katarzyny Bieg o Intermittent Fasting. Kasię doskonale znacie, od lat pisze dla Was teksty z zakresu dietetyki i radzi Wam, jak nie zwariować, dbając równocześnie o swoje zdrowie i sylwetkę. 

Niedawno odezwał się do nas Pan Damian Parol z informacją, że tekst w zbyt dużym stopniu pokrywa się z tekstem, który napisał na swoim blogu. 

Dla nas, jako pasjonatów a równocześnie autorów portalu, który dostarcza treści, bardzo ważne są rzeczy takie jak szacunek, uczciwość, pozytywne emocje. Dlatego przepraszamy Pana Damiana, że nie dość bacznie przyjrzeliśmy się tekstowi pani Kasi przed jego publikacją, a równocześnie obiecujemy baczniej analizować treści, które dostajemy od współpracujących z nami autorów zewnętrznych. 

Zapraszamy również na bloga Pana Damiana, gdzie znajdziecie tekst o IF.

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się