Konkurs dla aktywnych: wygraj książkę Miłki Raulin i ruszaj spełniać marzenia!

Konkurs dla aktywnych: wygraj książkę Miłki Raulin i ruszaj spełniać marzenia!

Wierzymy w sprawczą moc słów. Wierzymy, że zwerbalizowanie pragnień to pierwszy krok do ich realizacji, a motywujące książki potrafią dać prawdziwego kopa do działania. Wszystkich aktywnych, którym dopiero kiełkuje w głowach myśl o realizacji szalonego sportowego marzenia, zapraszamy do udziału w konkursie "Aktywność zaczyna się od słów"! 

Zasady konkursu "Aktywność zaczyna się od słów"

Na naszym fanpage'u trwa konkurs, w którym do zgarnięcia są książki Miłki Raulin "Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Everest". Zapewniamy, że zdobywczyni Korony Ziemi potrafi motywować jak nikt inny, a na temat realizacji aktywnych planów można z nią rozmawiać godzinami. 

Czy ta książka jest dla Ciebie? Przeczytaj naszą recenzję!

"Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Everest" - recenzja książki
Czytaj dalej →

Zadanie konkursowe 

Co trzeba zrobić, aby wygrać jeden z 5 egzemplarzy? Przyznaj się, jakie aktywne marzenie chodzi Ci po głowie! W komentarzu pod postem konkursowym na naszym fanpage'u opisz swój cel/marzenie/sportowe wyzwanie, które będzie dla Ciebie wyjściem poza strefę komfortu. Zdradź, jakie masz plany, na jakim etapie realizacji swojego marzenia jesteś, jak się motywujesz itd. 

Miłka Raulin: ambasadorka z misją 

Miłka Raulin to ambasadorka marki Elbrus, która jest także marką partnerską naszego portalu. Łączy nas wspólna misja - promowanie aktywności fizycznej i zachęcanie do realizacji sportowych pasji. Śledzimy działania Miłki i na bieżąco informujemy Was o realizacji sportowych projektów - razem z nią wchodziliśmy na Everest, pokonywaliśmy kilometry podczas rajdu rowerowego Południe-Północ i uczestniczyliśmy w zeszłorocznym Festiwalu Przygody

Zdobądź Koronę Ziemi z Miłką Raulin – Afryka, Australia i Antarktyda
Czytaj dalej →

Jakie projekty realizuje teraz zdobywczyni Korony Ziemi? Pokazuje, że choć nasze plany weryfikują czynniki zewnętrzne, nie wolno odpuszczać. Plany można zawsze nieco zmodyfikować;) Tegoroczny Festiwal Przygody, w związku z sytuacją epidemiologiczną, ewoluował w Mobilny Festiwal Przygody. W myśl powiedzenia "Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry" Miłka przemierza Polskę, odwiedzając swoich festiwalowych prelegentów - rejestruje rozmowy i relacjonuje spotkania w swoich social mediach. Niestety, premiera nagrań dopiero we wrześniu. Zapewniamy, że jest na co czekać! Pod ostrzałem jej pytań zaleźli się już m.in: 

  • Krzysztof Wielicki - ikona polskiego himalaizmu; 
  • Jarosław Botor - ratownik GOPR, wspinacz i instruktor ratownictwa górskiego; 
  • Michał Leksiński - kolekcjoner kolejnych szczytów Korony Ziemi, menadżer Narodowej Zimowej Wyprawy na K2, autor książki "Projekt: wyprawa"; 
  • Ewa Chojnowska-Lesiak - blogerka podróżnicza, uczestniczka reality-show "Wyspa przetrwania", zakochana w biegach terenowych i pływaniu; 
  • Rafał Fronia - maratończyk, himalaista i podróżnik; 
  • Wojtek Machnik - podróżnik i biegacz realizujący ambitny projekt 249challenge zakładający odwiedzenie 249 krajów;  na swoim koncie ma 104 maratony w różnych krajach naszego globu. 

O podróżach w odległe zakątki świata i odważnych wyczynach ludzi napędzanych siłą marzeń posłuchacie w dniach 4-11 września. Spokojnie, nie pozwolimy Wam tego przegapić! 

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się