Park Wodny Suntago - wodne atrakcje na światowym poziomie

Park Wodny Suntago - wodne atrakcje na światowym poziomie

W podwarszawskiej wsi Wręcza powstał Park Wodny Suntago - największy zadaszony park wodny w Europie. To kompleks basenów, zjeżdżalni wodnych i rozbudowanej strefy relaksu. W wodnym raju dzieci mogą liczyć na dobrą zabawę i ekscytujące przeżycia w dedykowanej dla nich strefie ze zjeżdżalniami, placami zabaw. Na dorosłych, oprócz wodnej rozrywki, czeka strefa Wellness & SPA, tematyczne bary i restauracje. Od teraz wakacyjne, tropikalne klimaty będą na wyciągnięcie ręki przez cały rok. Otwarcie tej wyjątkowej atrakcji 20 lutego.

Atrakcje wielkiego formatu

Zjeżdżalnie

Suntago Wodny Świat to miejsce kipiące energią, daje możliwość wodnej zabawy, jakiej do tej pory nie mieliśmy jeszcze okazji doświadczyć. Ekstremalnych wrażeń można szukać na 32 różnych zjeżdżalniach - wysokich, krętych, długich, do zjazdów na pojedynczych lub podwójnych pontonach, dedykowanych dla dzieci i dorosłych... Do wyboru i koloru - dosłownie i w przenośni. Na śmiałków czekają najdłuższa 320-metrowa kryta zjeżdżalnia Jungle Eclipse i Crazy Dive, czyli 145-metrowa zjeżdżalnia z zapadnią. Wrażenia wysokich lotów i nagłe skoki adrenaliny gwarantowane. 

W pobliżu zjeżdżalni znajduje się także symulator Surf Air, który pozwala surfować na sztucznych falach. 

Baseny

W całym Parku Suntago znajdziesz 18 różnych basenów o łącznej powierzchni 3 500 m². Można odpocząć np. w basenie solankowym, siarkowym, termalnym, z falami, z bąbelkami, z hydromasażem czy w basenie imitującym spływ rzeką.

Sauny 

Relaks i odpoczynek, odprężenie dla duszy i ciała zapewni strefa Wellness &SPA. Znajdziesz w niej klasyczną łaźnię turecką, grotę solną oraz wiele typów saun inspirowanych różnymi rejonami świata: Egiptem (Wioska Egipska), Malediwami (Rajska Plaża), Koreą (Koreańska Sala Wypoczynku), czy światem Wikingów (Valhalla). Na śmiałków, zimnolubnych i chcących się zahartować czeka Mont Blanc - grota, w której po wyjściu z sauny można natrzeć się... śniegiem.

Strefy tematyczne w Parku Wodnym Suntago

Park podzielony jest na trzy strefy:

JAMANGO - wodna dżungla

Tutaj znajdziesz baseny, zjeżdżalnie, strefę gastronomiczną a wszystko to w otoczeniu 300 prawdziwych palm. Najmłodsze dzieci w tej strefie mogą szaleć w brodziku i wodnym placu zabaw z ciepłą wodą. 

Nieco starsze z rodzicami mogą szukać wrażeń na Rzece Przygód, basenie z falami lub na zjeżdżalniach, których łączna długość to 3,5 km!

RELAX - wodny odpoczynek

Strefa dla szukających spokoju i odpoczynku. Co powiecie na relaks w otoczeniu 400 prawdziwych palm, sprowadzonych z  z Florydy, Malezji i Kostaryki? Kąpiel w basenie mineralnym lub termalnym? A może zabieg pielęgnacyjny lub relaksujący w strefie Wellness &SPA? Tu znajdziesz także odkryty basen i ogród o powierzchni 20 000 m². Strefa jest przeznaczona dla osób 16+.

SUNARIA - tropikalne klimaty

Strefa dostępna dla osób, które ukończyły 16 lat. Sauny suche i mokre, łaźnie parowe, baseny witalne, aromaterapia... Możliwości relaksu jest naprawdę sporo. Wśród nietypowych atrakcji czeka prysznic pod kwiatami kalii.

Park Wodny Suntago oraz osiedle domków do wynajęcia to pierwszy etap większej inwestycji. Docelowo kompleks Park of Poland będzie się składał także z hoteli, centrum konferencyjno-handlowego, parków tematycznych, biurowców oraz apartamentowców.   

Wszystkim miłośnikom pływania, aktywnego spędzania czasu oraz kąpieli w otoczeniu egzotycznych palm gorąco polecamy to miejsce. Tym bardziej, że sponsorami Parku Wodnego Suntago, jest sieć sklepów Martes Sport oraz marka Aquawave, należące do Grupy Kapitałowej Martes Sport - głównego sponsora naszego portalu.  

Udogodnienia

  • parking 
  • noclegi Suntago Village - osiedle 92 doskonale wyposażonych domków, ze strefa wspólną i recepcją czynną całą dobę
  • imprezy tematyczne dla dzieci (w sezonie)

Lokalizacja

Suntago Wodny Świat, ul. Nowy Świat 1, 96-300 Wręcza, w gminie Mszczonów, w odległości około 60 km od Warszawy – pomiędzy autostradą A2 i drogą ekspresową S8. 

Zdjęcia: strona internetowafacebook Parku Suntago

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się