Startujemy z Aktywną Drużyną!

Startujemy z Aktywną Drużyną!

Aktywna Drużyna Profilu Aktywnego, do której chcemy Was zaprosić, ma jeden cel: pokazywać, że sport jest fajny, że ludzie aktywni są pozytywnie zakręceni i że warto mieć pasję, która podniesie z kanapy nasze cztery litery! Ruch dba o nasze zdrowie oraz sylwetkę i po prostu warto go promować! 

Skąd wziął się pomysł na Aktywną Drużynę? 

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, co czujecie, kiedy widzicie na Facebooku czy w internecie zdjęcia zmęczonych, ale zadowolonych ludzi, którzy właśnie przebiegli maraton, zdobyli szczyt, znaleźli się w swoim wymarzonym miejscu na ziemi? My myślimy sobie: ja też tak chcę! Też chcę znaleźć w sobie dość odwagi i samozaparcia, by realizować swoje marzenia, by mieć do opowiedzenia niezwykłe historie i do zapamiętania niezwykłe momenty! Tak, historie innych motywują, dlatego chcemy, abyście dołączyli do naszej Aktywnej Drużyny, pokazali nam, co robicie, o czym marzycie i w jaki sposób te marzenia realizujecie! 

Dlaczego warto do nas dołączyć? 

Wasze zdjęcia i historie z całą pewnością będą motywowały innych. My też mamy dla Was coś specjalnego – jako zachętę do dzielenia się swoimi historiami i realizowania z nami kolejnych celów: rabaty i nagrody! Każda osoba, która wyśle nam zdjęcie zgodne z zasadami zabawy i regulaminem otrzyma kod rabatowy w wysokości 20% na zakupy w sklepie internetowym www.sklepiguana.pl. Raz w miesiącu nasze jury spośród nadesłanych zdjęć wybierze pięć, które zostaną nagrodzone voucherem o wartości 300 zł na zakupy w sklepie stacjonarnym Martes Sport. 

Jak zostać członkiem Aktywnej Drużyny? 

Zostanie członkiem naszej aktywnej ekipy jest bardzo proste! Wystarczy, że poprzez formularz kontaktowy wyślesz nam swoje zdjęcie w odzieży jednej ze wskazanych marek (Arena, AquaWave, Bejo, Coolslide, Elbrus, Hi-Tec, Huari, Iguana, IQ Cross The Line, Magnum). Twoje zdjęcie trafi do galerii Aktywnej Drużyny Profilu Aktywnego, będzie walczyło o nagrody i motywowało innych do podjęcia aktywnego wyzwania! 

Dołącz do nas i pokaż, że sport jest super!

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się