Wesołych Świąt Aktywna Drużyno!

23 grudnia 2020
Wesołych Świąt Aktywna Drużyno!

Życzymy Wam zdrowych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będzie to czas odpoczynku, ładowania akumulatorów i snucia aktywnych planów na 2021 rok. Wierzymy, że realizacja wszystkich sportowych i podróżniczych inicjatyw będzie wkrótce możliwa. Pamiętajcie o ruchu, zdrowej i zbilansowanej diecie oraz regeneracji, bo to filary w budowaniu odporności organizmu.

Aktywna Drużyna w 2021 roku 

Nasza społeczność zrzeszająca miłośników aktywnego spędzania czasu rozrasta się z każdym tygodniem. Liczymy na to, że w 2021 roku nadal będziecie dzielić się z nami aktywnymi zdjęciami! Inspirujmy się wzajemnie! Z naszej strony obiecujemy odpowiednie wsparcie. Będziemy Wam nadal podpowiadać i doradzać, jak pomimo restrykcji i ograniczeń utrzymać formę i dobrą kondycję. 

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się