Zaczynamy aktywną przygodę!

17 sierpień 2017
Zaczynamy aktywną przygodę!

Jeśli tutaj zajrzeliście, to najprawdopodobniej z jednego z dwóch powodów. Jak my kochacie aktywność, czujecie sportowego ducha i po prostu jesteście ciekawi, czym możemy się z Wami podzielić. Być może też postanowiliście zmienić coś w Waszym życiu i szukacie sportu, który by Wam odpowiadał oraz kogoś, kto wprowadzi w Was w jego świat. W obu przypadkach dobrze trafiliście. Będziemy starali się zaspokajać apetyty osób regularnie trenujących i inspirować tych, którzy swoją przygodę ze sportem dopiero zaczynają.

Na portalu znajdziecie 5 działów tematycznych: bieganie, fitness i siłownia, góry i trekking, pływanie oraz rower. W każdym z nich regularnie będą się pojawiały materiały z jednej z trzech sekcji: inicjatywy, inspiracje i ludzie. Mówiąc konkretnie: będziemy Wam pokazywać relacje z ciekawych projektów (tych realizowanych w ramach naszego konkursu dla aktywnych blogerów i tych, które dopiero pojawią się w naszych głowach) i prezentować historie ludzi, którzy biurko postanowili zamienić na górskie wspinaczki, udział w maratonach czy Ironmanach. Dzięki współpracy ze specjalistami znajdziecie u nas recenzje sprzętu, porady i przykłady ćwiczeń treningowych dla różnych dyscyplin. Z myślą o tych, którzy dopiero zaczynają swoją aktywną przygodę, przygotowaliśmy również cykl filmów poradnikowych, dotyczących doboru odzieży i sprzętu.

Dołączcie do naszego aktywnego teamu i razem przeżyjmy kolejną przygodę!

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się