Wracamy z konkursem Aktywna Drużyna!

01 czerwca 2020
Wracamy z konkursem Aktywna Drużyna!

Czerwiec zaczynamy z nową energią do działania! Nadal chcemy Was inspirować i wspierać w realizacji Waszych aktywnych pasji. Po krótkiej przerwie, wracamy z Aktywną Drużyną, czyli społecznością ludzi aktywnych i głodnych życia oraz naszym cyklicznym konkursem fotograficznym. Czekamy na Wasze zgłoszenia! Pokażcie, jak liczne jest grono nas, aktywnych! 

Ogólne zasady konkursu Aktywna Drużyna 

  • Poprzez formularz kontaktowy należy wysłać swoje zdjęcie pokazujące, jak aktywnie spędzasz czas i jak podczas tej aktywności korzystasz z odzieży lub sprzętu jednej z marek partnerskich konkursu (Arena, AquaWave, Bejo, Coolslide, Elbrus, Hi-Tec, Huari, Iguana, IQ Cross The Line, Magnum). 
  • Każda osoba, która wyśle nam zdjęcie zgodne z zasadami zabawy i regulaminem otrzyma kod rabatowy w wysokości 20% na zakupy w sklepie internetowym www.sklepiguana.pl
  •  Fotka trafi do galerii Aktywnej Drużyny Profilu Aktywnego  i będzie walczyć o nagrodę miesiąca. Raz w miesiącu nasze jury spośród nadesłanych zdjęć wybierze pięć, które zostaną nagrodzone voucherem o wartości 300 zł na zakupy w sklepie stacjonarnym Martes Sport. 

Regulamin konkursu oraz wszelkie szczegóły dotyczące naszej zabawy znajdziesz w zakładce Aktywna Drużyna

Społeczność pasjonatów sportu 

Dotychczasowe edycje konkursu pokazały, że bardzo wielu z nas prowadzi aktywny tryb życia. Chętnie dzieliliście się z nami zdjęciami z górskich wycieczek, rowerowych przejażdżek czy treningów, inspirując innych do ruszenia się z kanapy. Zachęcamy wszystkich do dołączania do naszej zabawy i społeczności ludzi z pasją! Pokażmy, że ostatnie miesiące nic nie zmieniły!

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się