9 miejsc w sieci z inspirującymi treningami w domu

29 kwietnia 2020
9 miejsc w sieci z inspirującymi treningami w domu

Nie wiesz z kim warto ćwiczyć online? Przygotowaliśmy dla Ciebie subiektywne zestawienie kont trenerskich z inspirującymi treningami w domu. Zgrabna sylwetka, większa sprawność ruchowa, dobre samopoczucie fizycznie i psychiczne - to wszystko możesz zyskać dzięki systematycznej aktywności fizycznej. Przeszkody w budowaniu i podtrzymywaniu formy nie stanowią zamknięte kluby fitness i siłownie. W internecie znajdziesz całe mnóstwo inspiracji: treningi, tutoriale, porady treningowe i dietetyczne. 

Gotowi na dawkę inspiracji?

Codziennie Fit

Jeśli jeszcze nie znasz Marty Hennig i jej treningów, musisz wiedzieć, że trafisz w dobre ręce. Marta jest trenerem przygotowania motorycznego, certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem fitness i instruktorem lekkiej atletyki. Na kanale Codziennie fit na YT znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy i porady dotyczące jadłospisu oraz mnóstwo pozytywnej energii. Bo Marta to mistrzyni motywacji - z nią po prostu chce się chcieć. Jeśli dodamy do tego jeszcze zasadę przewodnią - bez spiny i bez wyrzeczeń - mamy trenerkę idealną. 

Bardziej przemawia do Ciebie słowo pisane niż video. Odwiedź bloga Codziennie Fit i czerp wiedzę prosto ze źródła.

Ola Żelazo

Z Olą zadbasz o zdrowy kręgosłup - tyle i aż tyle. Specjalistka od jogi, rozciągania i aktywnego relaksu. Podpowiada, jak zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie - by czuć się młodo niezależnie od metryki. 

Na jej kanale na YT znajdziecie treningi pilatesu i praktyki jogi, praktycznie ćwiczenia dla osób pracujących przy komputerze czy ćwiczenia, którymi zainteresujesz swoją mamę.

Olę znajdziecie także na facebooku i instagramie.

Zuzka Light 

Zuzka Light to jedna z najpopularniejszych czeskich instruktorek fitness i propagatorek zdrowego trybu życia. Fitness to dla niej sposób na życie pozwalający odnaleźć równowagę i siłę do stawiania czoła pojawiającym się trudnościom. 

Trenerka fitness z powodzeniem łączy pasję z biznesem, inspiruje i motywuje miliony swoich fanów śledzących jej kanały internetowe. Z Zuzką możesz ćwiczyć także w ramach kubu subskrypcyjnego ZGYM™.

Jej kanał na YT to prawdziwa skarbnica inspiracji. Znajdziesz tam kilkaset filmików z treningami, które trwają od kilku do około 30 minut, a więc z pewnością wybierzesz coś dla siebie. O tym, iż warto ćwiczyć z Zuzką świadczy ilość wyświetleń  i subskrypcji kanału - liczone w milionach i tysiącach.

Massy Arias/ Mankofit

Massy Arias, szerzej znana jako Mankofit, to mówca motywacyjny i zarażający entuzjazmem trener personalny. Jej droga życiowa potwierdza, że sport ma ogromną moc zmieniania nie tylko ciała, ale i ducha. Wyszła z depresji dzięki aktywności fizycznej. Postawiła na zdrowy tryb życia i aktywność i dzięki temu odrodziła się fizycznie, psychicznie i duchowo. 

Na jej kanale na Instasgramie znajdziesz mnóstwo inspirujących treningów do wykonania w domu - bez specjalistycznych przyrządów, krótsze lub dłuższe filmiki do wyboru, w zależności od tego jaką ilością czasu dysponujesz.

Przejdź na konto Massy na Instagramie lub wyszukaj konto @massy.arias

XHIT Daily

Zasoby filmików video na kanale XHIT Daily wydają się nie mieć końca. Jest ich kilkaset... a jeśli spojrzymy na statystyki zobaczymy zwrotną liczbę ponad 490 milionów wyświetleń. Coś trzeba dodawać?

Ten kanał to kopalnia inspiracji, wartościowych i różnorodnych ćwiczeń, z których możesz stworzyć swój własny trening.

Dodatkowym wabikiem jest także seria Celebity Workouts - seria treningów, która ma pomóc ukształtować ciało na wzór "idealnych" ciał aktorek, modelek, piosenkarek. Pośladki, brzuch, uda jak...Macie jakieś specjalne zamówienia? ;)

Pop Sugar Fitness

Ćwiczenia cardio na całe ciało lub treningi na wybraną partię ciała - na kanale POPSUGAR Fitness znajdziesz setki treningów od trenerów gwiazd i doświadczonych trenerów fitness. Kolejne zalety tego kanału to rytmiczna muzyka oraz możliwość wyboru: pomiędzy wieloma typami treningu (fitness, tabata, P90X...) i czasu trwania ćwiczeń (od krótkich kombinacji, po kilkudziesięciominutowe treningi). 

 Z treningami na POPSUGAR Fitness pokochasz ćwiczenia, a nawet to zmęczenie po zakończonej sesji;)

Be Fit

Kolejna popularna platforma treningowa to Be Fit. Wysokiej jakości treningi i doświadczeni trenerzy, dzięki którym będziesz wyciskać siódme poty w drodze po wymarzoną sylwetkę. Interesują Cię sety na całe ciało lub ćwiczenia na konkretne partie? W tym miejscu zaspokoisz obie potrzeby.

Dzięki trenerom fitness takim jak: Denise Austin, Jane Fonda, Billy Blanks Jr., Scott Herman, Keaira LaShae twoja przygoda ze sportem może okazać długa i satysfakcjonująca.

Fitanka czyli Anka Dziedzic

Instruktorka fitness, tenisa, nauki pływania oraz narciarstwa, trener personalny z ukończonym kursem dietetyki. Dała się poznać jako Fit Mom, gdyż zachęca do ćwiczeń całe rodziny a zwłaszcza mamy. Na jej kanale Anka Dziedzic znajdziesz treningi dla kobiet w ciąży i treningi na rzeźbę. 

Anka proponuje też serię ćwiczeń skierowaną dla dzieci: "WF dla dziecka". To doskonały pomysł na wspólne ćwiczenia i wzmacnianie rodzinnych więzi. Co ty na to?  

Gym Break

Szukasz porad dotyczących zdrowego odżywiania i skutecznych, odpowiednio ukierunkowanych treningów, które przybliżą Cię do osiągnięcia celu? W tym miejscu znajdziesz szereg inspiracji i gotowych do wdrożenia porad i planów treningowych. Poznaj nasz polski duet - Kasię i Szymona - który każdego początkującego zdoła zarazić miłością do sportu.

Kaśka Kępka - prezenterka telewizyjna - przeszła drogę od sportowej ignorantki do entuzjastki treningu funkcjonalnego. Szymon Gaś - specjalista od motoryki i trener tenisa ziemnego - nie pozwoli, by podczas ćwiczeń stała Ci się krzywda. Razem stworzyli duet Gym Break i zarażają pozytywną energią, motywują i wspierają. Z nimi twoje marzenia o wyrzeźbionej sylwetce na pewną się ziszczą.

Mamy nadzieję, że ta porcja motywacji wystarczy, byś z energią rozpoczęła domowe treningi.

Kogo video odpalisz w pierwszej kolejności? :)

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się