O nas

Miejsce dla fanów sportu

Profil Aktywny to portal należący do Grupy Kapitałowej Martes Sport, która od ponad 20 lat dynamicznie rozbudowuje ofertę sportową na polskim rynku i dostarcza milionom miłośników aktywności wszystkiego, czego mogą potrzebować do komfortowego i efektywnego uprawiania ulubionych dyscyplin.

Ponad 20 lat doświadczeń – we współpracy ze światowymi markami sportowymi i wprowadzaniu na rynek marek własnych, we wspieraniu akcji sportowych, w promowaniu aktywności – pozwoliło Grupie wypracować bardzo szeroką i solidną bazę wiedzy na temat produktów sportowych, a równocześnie świetnie poznać oczekiwania osób aktywnych. Dzięki Profilowi Aktywnemu potrzeby miłośników sportu i profesjonalna wiedza specjalistów mogły się wreszcie spotkać.

Porady od pasjonatów i specjalistów

Profil Aktywny to miejsce, w którym chcemy motywować do aktywności i pokazywać, że jeśli do życia doda się sport, to smakuje ono dużo lepiej. Na portalu będziemy opowiadać o osobach, których wyjątkowe historie inspirują do działania i pokazują, że żadne z marzeń nie jest zbyt duże. Z pomocą specjalistów i pasjonatów pomożemy Ci w doborze sprzętu, podpowiemy, jak układać plany treningowe, podsuniemy gotowe zestawy ćwiczeń. Dzięki współpracy z dietetykiem pomożemy Ci również zadbać o Twoje codzienne menu, ucząc zasad zdrowego żywienia i podsuwając pyszne przepisy na dania.

Aktywna Drużyna

Jako pasjonaci aktywności wyznajemy zasadę, że dobra energia się mnoży, jeśli ją podzielić. Właśnie dlatego stworzyliśmy Aktywną Drużynę: grupę osób, które bez górskich wypraw, biegania, wizyt na siłowni, treningów na basenie czy jazdy na rowerze nie wyobrażają sobie życia. Mamy nadzieję, że stanie się ona dla Ciebie źródłem motywacji i zachęci do tego, by podzielić się z nami Twoimi pomysłami na pełne endorfin i dobrej energii życie.

Dołącz do nas!

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się