Aktywna Drużyna – wyróżnienia października

05 listopad 2020
Aktywna Drużyna – wyróżnienia października

Sport to korzyści zarówno dla ciała, jak i psychiki. Kto doświadczył dobroczynnego wpływu endorfin, dobrze wie, o czym mowa. Reszcie polecamy zajrzeć do naszej galerii Aktywnej Drużyny. Roziskrzone od śmiechu oczy to znak rozpoznawczy naszej pozytywnie zakręconej ekipy!

Zachęcamy Was do regularnej aktywności fizycznej, bo dzięki temu wzmacniamy odporność, a w tym czasie jest to niezmiernie ważne. Treningi w domowym zaciszu mogą być naprawdę efektywne! 

Efektywny trening w domu z produktami marki IQ
Czytaj dalej →

Czekamy na relacje foto w ramach listopadowej edycji naszego konkursu :)

Wyróżnienia października

Wybór jak zwykle nie był łatwy, bo znów zasypaliście nas zdjęciami pełnymi pasji! Decyzją jury vouchery na zakupy otrzymują:

Anna Rozkosz

Mariusz Noga

Aurelia Mikołajczak-Gajewska

Agnieszka Gania

Sławomir Głodzik

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkich pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie konkursu!

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się