Konkurs dla aktywnych blogerów

17 wrzesień 2017
Konkurs dla aktywnych blogerów

Wszystko zaczęło się od… konkursu dla aktywnych blogerów, który nasza redakcja ogłosiła w maju tego roku. Dzięki współpracy z Grupą Kapitałową Martes Sport mogliśmy spełnić kilka aktywnych marzeń.

Nagrody do 20 000 zł

W ramach konkursu można było wygrać nagrody finansowe i rzeczowe o łącznej wartości blisko 20 000 zł. Co trzeba było zrobić, by je zdobyć? Przygotować pomysł na aktywny projekt i przekonać do siebie jury oraz internautów!

Do konkursu mogli się zgłaszać blogerzy i vlogerzy w jednej z pięciu kategorii:

  • pływanie,
  • jazda na rowerze,
  • turystyka i trekking,
  • fitness i siłownia, crossfit.

Realizacja najlepszych projektów

Blogerzy i vlogerzy swoje autorskie propozycje wysyłali nam do końca maja. Jury konkursowe w każdej z 5 kategorii wyłoniło 3 zgłoszenia. Następnie pomysły 15 finalistów zostały poddane ocenie internautów, którzy zdecydowali o tym, kto zwycięży. Nagrody główne i możliwość zrealizowania swojego projektu otrzymali: Artur Nogalski, autor bloga efitek (siłownia/fitness), Artur Zawisza z TRI of US (pływanie), Karol Lewandowski  z Busem przez Świat (góry/trekking), Marcin Gmerek z Apetyt na Trening (rower).

Wykorzystując otrzymane nagrody, zwycięzcy konkursu realizowali swoje aktywne pomysły. Część z nich możecie zobaczyć już dziś na naszym portalu. Na pozostałe niecierpliwie czekamy.

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się