Konkurs dla aktywnych – wyniki

22 listopad 2017
Konkurs dla aktywnych – wyniki

Przez kilka tygodni nadsyłaliście zgłoszenia na konkurs dla aktywnych. W sumie otrzymaliśmy od Was ponad 200 prac w formie filmów, prezentacji, fotoreportaży czy zdjęć. Wybór tych najlepszych był niezwykle trudny, gdyż każdy uczestnik udowodnił, że kocha aktywność, ma wyjątkową pasję, która napędza go do działania, a w czasie swoich wypraw – górskich, rowerowych, turystycznych – wykorzystuje odzież marek, które są partnerami naszego portalu.

Lista nagrodzonych osób:

Miejsce I: Marcin Staśkowiak 
Marki: Hi-Tec, Arena
O autorze: Obejrzyjcie film, a poznacie całą prawdę 😉

 

Miejsce II: Dorota Guzik
Marki: Hi-Tec, Elbrus
O autorze: Wiecznie uśmiechnięta, pełna energii dziewczyna, która kocha biegać – przede wszystkim po leśnych ścieżkach.

 

Miejsce III: Ewelina Dreżewska
Marki: Hi-Tec, Elbrus, Aquawave, IQ
O autorze: Jej ulubioną aktywnością są góry i trekking! Spanie w górach pod namiotem to dla niej fascynująca przygoda. Na filmie zobaczycie, jak wyglądała jej ostatnia wyprawa do malowniczej Gruzji na szczyty Małego Kaukazu.

 

Miejsca IV-V

Mariusz Pietrzak
Marki: Hi-Tec
O autorze: Zdjęcia zostały wykonane podczas październikowego wyjazdu w Dolomity. Podróż miała swój początek w Lago di Braies. Kolejne punkty znajdowały się w Geisler, gdzie jest piękny widok na całą grupę Odle oraz Alpe di Siusi. Ostatniego dnia Mariusz wybrał się na Seceda, z której są przepiękne widoki na Dolomity.

 

Bartosz Guzik
Marki: Hi-Tec, Elbrus
O autorze: Wielki fan dwóch kółek i… dobrego stylu 😉

 

Miejsca VI – X

Piotr Lisowski
Marki: Iguana, Hi-Tec
O autorze: Kocha przygody i wyprawy: zarówno trekking w dolomitach, jak i skitour w Bieszczadach.

 

Igor Janik
Marki: Hi-Tec
O autorze: Jeśli zastanawiacie się, gdzie można go spotkać w okresie od listopada do marca, odpowiadamy: nad wodą! Bo Igor to wielki fan morsowania.

 

Michał Migdalski
Marki: Elbrus
O autorze: Wszystko, co kocha, jest w górach. Mierzy się z miejscami o mocno zróżnicowanych warunkach: wspina się w palącym słońcu, zdobywa szczyty w bardzo wietrznym czy pełnym pyłu wulkanicznego klimacie.

 

Sylwia Wojtala
Marki: Elbrus
O autorze: Wulkan energii. Miłośniczkach dwóch kółek, ale nie tylko. Biega, wspina się na ściankach, a Spartan i Runmageddon jej nie straszne.

 

Agata Bartczak
Marki: Iguana, Hi-Tec
O autorze: Lubi, uwielbia, kocha sport. Stara się być aktywna w każdej wolnej chwili. Zimy nie wyobraża sobie bez gór i nart. W tym roku na stok planuje zabrać również rodziców – świeżo „upieczonych” emerytów.

 

Miejsca XI – XX

Tomasz Orzechowski
Marki: Arena
O autorze: Lekarz nie pozwala mu pływać, bo od 3 miesięcy nie może doleczyć zatok, ale on nie może się powstrzymać. Cóż, tak to jest kiedy nie można żyć bez swojej pasji 😉

 

Emilia Kosonowska
Marki: Elbrus, Hi-Tec
O autorze: Kocha góry i podróże. Świetnie czuje się zarówno w polskich Tatrach, jak i na norweskich fiordach.

 

Dagna Dreczka
Marki: Hi-Tec
O autorze: jaj aktywna pasja potrafi zaprowadzić ją na krańce świata. Trekking u podnóża Tien Szanu, spacer nad jeziorem Son Kul, zwiedzanie Khivy, zdobywanie Pamiru – to własnie to, co Dagna lubi robić najbardziej w wolnych chwilach.

 

Patrycja Pacak
Marki: Elbrus
O autorze: Podobno kiedyś była wielką fanką plażowania. Dziś nie wyobraża sobie życia bez gór. Jak mówi: do gór trzeba po prostu dorosnąć.

 

Agnieszka i Krzysztof Gania
Marki: Elbrus, Hi-Tec
O autorach: Dla Agi i Krzyśka każda okazja jest dobra, by… założyć plecak i ruszyć w góry.

 

Sebastian Nikiel
Marki: Hi-Tec
O autorze: Pokonywanie szlaku i własnych słabości sprawia mu wielką radość. W Beskidzie Śląskim gości o każdej porze roku.

 

Jakub Poznański
Marki: Elbrus
O autorze: Góry to jego drugi dom.

 

Michał Kochan
Marki: Elbrus
O autorze: Miłośnik crossfitu. Zdjęcia powstały podczas zawodów „Amator Silesian Battle by CrossFit Black Ground” w Rybniku.

 

 

Przemek Kaźmierczak
Marki: Hi-Tec
O autorze: Odrobina adrenaliny? Czemu nie! Przemek lubi aktywność z odrobiną szaleństwa.

 

Patrycja Zaremba
Marki: Hi-Tec
O autorze: gdzie najłatwiej spotkać Patrycję? Na górskim szlaku: w Ojcowskim Parku Narodowym, na Czerwonych Wierchach, na Pilsku, a nawet w pięknych Parkach Narodowych Norwegii!

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się