Sprzęt i akcesoria do skatingu: kolekcja marki Coolslide

Sprzęt i akcesoria do skatingu: kolekcja marki Coolslide

Jeśli uprawienie sportu nierozerwalnie wiąże się dla Ciebie z dobrą zabawą, a do tego kochasz rolki, jazdę na desce czy szusowanie po mieście na hulajnodze, to oferta marki Coolslide z pewnością przypadnie Ci do gustu. W katalogu na wiosnę i lato 2019 znajdziesz wysokiej jakości sprzęt i akcesoria.

Komfort i bezpieczeństwo

Kombinacja energetycznych kolorów i nowoczesnego wzornictwa czerpiącego z bieżących trendów, zaowocowała stworzeniem wyjątkowych produktów, odpowiadających oczekiwaniom miłośników skatingu. 

Marka Coolslide szczególną uwagę przykłada do kwestii jakości i bezpieczeństwa swoich produktów. Wysokiej jakości materiały, spełniające normy bezpieczeństwa i jakości konstrukcje oraz funkcjonalności poprawiające komfort użytkowania - tym wszystkim odznaczają się produkty tworzone przez Coolslide. 

Warto zwrócić także uwagę na praktyczne rozwiązania takie jak regulacja rozmiaru w rolkach dziecięcych czy regulacja wysokości kierownicy w hulajnogach oraz możliwość dokupienia zapasowych kół do rolek.

Oferta produktowa 2022

W szerokiej ofercie rolek do jazdy rekreacyjnej znajdziesz zarówno modele damskie, męskie jak i juniorskie. W większości zastosowany został półtwardy but gwarantujący z jednej strony odpowiednie usztywnienie stopy, a z drugiej komfort użytkowania. Dzięki systemowi wentylacji odpowiedzialnemu za właściwą cyrkulację powietrza, wilgoć szybko odprowadzana jest na zewnątrz buta.

kask, rolki i ochraniacze Coolslide

W ofercie marki Coolslide dla młodzieży znajdziesz także hulajnogi, deskorolki i fiszki wyróżniające się niebanalnym designem. Ze sprzętem z takimi wzorami i kolorystyką trudno pozostać niezauważonym. Doskonale sprawdzają się jako niezależna forma transportu w przestrzeni miejskiej - dotrzesz tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Wszystko w zgodzie z mottem marki: Free your ride. 

Dla aktywnych rodziców zastanawiających się jak zaszczepić w dziecku miłość do sportu od najmłodszych lat, marka Coolslide przygotowała funkcjonalne hulajnogi trójkołowe oraz dwukołowe wraz z zestawem akcesoriów takich jak: kaski rowerowe i zestawy ochraniaczy.

Bo sport to przygoda

Marka Coolslide propaguje prowadzenie aktywnego trybu życia i to niezależnie od wieku czy pory pory roku. Sport ma być przygodą, sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu. Coolslide swoje zadanie wypełnia dostarczając niezawodnego sprzętu sportowego. Chętnie wspiera też inicjatywy sportowe zachęcające do odkrywania swoich sportowych talentów i próbowania sił w nowych sportach. W ubiegłym sezonie Coolslide, który posiada w swojej ofercie także łyżwy, został sponsorem sprzętowym Zimowej Akademii Sportu - projektu realizowanego pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Aktywna Redakcja

Jako że nosi nas nieustannie, a głowę mamy pełną pomysłów nie wyobrażamy sobie, by od czasu do czasu do materiałów nie dodać czegoś od siebie. W roli głosu redakcyjnego będziemy zadawać pytania, robić wywiady z inspirującymi ludźmi, informować o ciekawych eventach i tworzyć treści przy współpracy ze specjalistami z danej dyscypliny. Mówiąc krótko: uwielbiamy inspirować, motywować, trenować, zatem możecie mieć pewność, że będzie się działo.

Mogą Ci się spodobać

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się